برگزاری جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی

برگزاری جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی
زمان انتشار: دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸زمان برگزاری: 1398/07/22 -ساعت: 10:00 چاپ مطلب

اقتصاد پنهان- هفتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، به بررسی وضعیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا و حل مشکلات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان اختصاص داشت.
اشتراک گذاری:

توضیحات بیشتر

به گزارش اقتصاد پنهان، هفتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی،  هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، روز دوشنبه به ریاست آقازاده، استاندار مرکزی، با حضور اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استان، طاعتی دبیر کمیسیون و مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون در محل استانداری برگزارشد.

در این جلسه پس از ارائه توضیحات طاعتی، دبیر کمیسیون استان در خصوص دستور کار جلسه، اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان با اشاره به وجود بیشترین تعداد انبار در کشور بعد از استان فارس، خواستار راستی‌آزمایی انبارها شد.

در همین رابطه آقازاده، استاندار و رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز بر واقعی‌سازی انبارها و همچنین همکاری همه دستگاه‌ها برای حل مشکلات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تأکید نمود.

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است