چهارمین جلسه کمیسیون استان مرکزی برگزار شد/بررسی آخرین وضعیت قاچاق گندم در استان

چهارمین جلسه کمیسیون استان مرکزی برگزار شد/بررسی آخرین وضعیت قاچاق گندم در استان
زمان انتشار: دوشنبه، ۲۴ تير ۱۳۹۸زمان برگزاری: 1398/04/24 چاپ مطلب

اقتصاد پنهان- در چهارمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، آخرین وضعیت قاچاق گندم در استان مورد بررسی قرار گرفت.
اشتراک گذاری:

توضیحات بیشتر

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه طاعتی، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گزارشی از آخرین وضعیت قاچاق گندم در استان مرکزی ارائه کرد.

سپس، فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، ضمن قدردانی از اقدامات کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص جلوگیری از قاچاق گندم، عوامل اقتصادی و تفاوت قیمت در دو سوی مرز را از مهم‌ترین دلایل قاچاق کالاهای اساسی عنوان کرد.

همچنین اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس کمیسیون استان در خصوص پیشگیری از مفاسد اقتصادی اظهار داشت: یکی از راه‌های جلوگیری از فساد اقتصادی در اثر نابسامانی در قیمت‌ها، شفاف‌سازی از طریق الکترونیکی شدن فرآیندهاست.

وی اقدامات همگام، هماهنگی دستگاه‌ها، پایش روندها، نظارت بر بازار مصرف علاوه‌بر رصد بازار تولید، ترغیب کشاورزان برای تحویل گندم تولیدی و شناسایی محل‌های انباشت را از دیگر موارد برون رفت از وضعیت کنونی برشمرد.

چهارمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، روز دوشنبه 24 تیرماه به ریاست سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی، با حضور اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس کمیسیون، فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، طاعتی، دبیر کمیسیون و مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون در محل استانداری برگزار شد.

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است

فیلمی برای این جلسه منتشر نشده است