کشف ۱۵۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز خارجی در جاده آذرشهر به تبریز

کشف ۱۵۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز خارجی در جاده آذرشهر به تبریز

اقتصاد پنهان- عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی آذربایجان شرقی در پی وصول اخباری موثق مبنی بر قاچاق انواع مواد محترقه غیرمجاز خارجی به شهر تبریز، در یک عملیات غافلگیرانه موفق به کشف و ضبط ۱۵۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز قاچاق شدند.

پنجشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۳0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی آذربایجان شرقی در پی وصول اخباری موثق مبنی بر قاچاق انواع مواد محترقه غیرمجاز خارجی به شهر تبریز ، با زیرنظر گرفتن افراد سابقه دار در این زمینه موفق به شناسایی دو نفر شدند که اقدام به قاچاق مواد محترقه می کردند.

این افراد در جاده آذرشهر به تبریز با اجاره کردن یک انبار ، اقدام به دپوی انواع مواد محترقه کرده تا در ایام پایانی سال بفروش برسانند. در دستگیری این افراد و بازرسی انبار تعداد 150 هزار عدد انواع مواد محترقه خارجی غیرمجاز به ارزش بیش از 300 میلیون ریال کشف و ضبط شد.
همه ساله در آستانه چهارشنبه سوری و عید نوروز فعالیت قاچاقچیان به ویژه افرادی که مواد محترقه را وارد بازار ایران می کنند، تشدید شده و برخی سودجویان و فرصت طلبین برای به دست آوردن سود بیشتر با قاچاق این گونه مواد زمینه استفاده نوجوانان و جوانان از این مواد و آسیب رسانی به جامعه را فراهم می کنند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/3778