کشف پارچه قاچاق در هشترود

کشف پارچه قاچاق در هشترود

اقتصاد پنهان- کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان آذربایجان شرقی از کشف ۵۰ طاقه پارچه خارجی قاچاق توسط ماموران یگان امداد شهرستان هشترود در بازرسی از یک دستگاه خودرو خبر داد.

يکشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۳0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان،ماموران یگان امداد در حین گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، یک دستگاه خودرو پیکان وانت حامل پارچه قاچاق را توقیف و در بازرسی از این خودرو 50 طاقه پارچه را کشف و در این رابطه دو نفر را دستگیر کردند.

بر اساس این گزارش، این افراد سودجو و قاچاقچی پس از وارد کردن کالا به صورت غیر مجاز، با استفاده از این خودرو قصد انتقال کالاها به سایر استان های کشور را داشتند، که با اقدام به موقع ماموران یگان امداد ناکام ماندند.

**کشف 518 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت در استان آذربایجان شرقی
با هوشیاری عوامل یگان امداد شهرستان بناب از یک دستگاه خودروی سواری 518 دستگاه انواع گوشی وتبلت بدست آمد.
در پی گشت زنی عوامل یگان امداد شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی ، در نزدیکی پلیس راه بناب -  تبریز به یک دستگاه خودروی پژو  405  مشکوک و دستور ایست صادر کردند.
در بازرسی از قسمتهای مختلف خودرو تعداد 518 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت در انواع مختلف ، یک دستگاه بی سیم و مقداری سیخ سه پر کشف و ضبط شد که اموال مکشوفه به همراه متهم به پلیس مبارزه با قاچاق کالا تحویل داده شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/3701