کارگاه آموزشی آشنایی با وظایف دستگاه‌های متکلف مبارزه با قاچاق کالا و ارز

کارگاه آموزشی آشنایی با وظایف دستگاه‌های متکلف مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- کارگاه آموزشی آشنایی با وظایف دستگاه‌های متکلف مبارزه با قاچاق کالا و ارز ویژه کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

چهارشنبه، ۲۲ دی ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان در این دوره آموزشی یک‌روزه، نزدیک به 60 نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران با نحوه نقش‌آفرینی دستگاه‌ها در فرآیند مبارزه شامل کشف، نگهداری و رسیدگی در مراجع در دو بخش «حقوقی و قضایی» و «اقتصادی و پیشگیری» آشنا شدند.

این کارگاه آموزشی بنا به درخواست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با همکاری اداره آموزش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

آقایان، معصومی، مژدهی‌پور و میرطباطبایی در بخش حقوقی و قضایی و آقایان موسی‌زاده و ریاحی در بخش اقتصادی و پیشگیری ضمن ارئه محتوای آموزشی به ابهامات و پرسش‌های شرکت‌کنندگان در رابطه با فرایند مبارزه با قاچاق کالا و ارز پاسخ گفتند.

ولایی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز طی سخنانی در سرآغاز این کارگاه آموزشی با اشاره به تأثیر و نقش آموزش در افزایش کیفیت تکلیف این دانشگاه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر ضرورت هماهنگی بین دستگاهی در امر مبارزه تأکید کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24382