پیام تسلیت رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی شهادت مأمور نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان

پیام تسلیت رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی شهادت مأمور نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی شهادت یکی از ماموران یگان امداد نیروی انتظامی حین ماموریت و مقابله با عوامل قاچاق سوخت در زاهدان را تسلیت گفت.

پنجشنبه، ۲۷ آبان ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، متن پیام تسلیت علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی شهادت گروهبان‌یکم «محمد رضا نورآیین» به شرح زیر است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

خبر غمبار شهادت مامور غیورِ یگان امداد نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در مواجهه با چپاولگران سرمایه های ملی کشور، موجب تاسف و تأثر عمیق اینجانب شد.

این شهید والامقام که مظلومانه جانش را تقدیم مردم و میهن عزیز خویش نمود قطعاً در پیشگاه حضرت حق جایگاهی بس والا و ارزشمند خواهد داشت.

افتخار شهادت همواره نصیب بندگان خاص خدا می‌شود و افتخار دفاع از  امنیت اقتصادی، افتخاری است دوچندان برای دلاورمردان نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که گام در این مسیر نهادند و قطعاً، خون شهیدان این راه انسجام ملی و وفاق مسوولان و دلسوزان انقلاب را به ارمغان خواهد آورد.

بدون شک این از خود گذشتگی و ایثار، مسئولیت ما را سنگین‌تر و ما را در عمل به وظایف خویش مصمم تر خواهد ساخت.

اینجانب شهادت این شهید والامقام را به همکاران نیروی انتظامی، خانواده معظم و بازماندگان مکرم این شهید عزیز تبریک و تسلیت می گویم و برای ایشان، علو درجات و همجواری با یاران شهیدش را مسئلت می‌نمایم.

مؤیدی خرم‌آبادی
رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

 

شهید «محمدرضا نورآیین» حین ماموریت و مقابله با عوامل قاچاق سوخت در شهرستان زاهدان بر اثر زیرگرفتن عمدی توسط راننده خودروی قاچاق‌بر سوخت، دچار جراحات شدید و به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24335