افتتاح نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک با حضور رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

افتتاح نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک با حضور رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک، شامل طراحی، مد، لباس، چرم و صنایع وابسته در تهران با حضور رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افتتاح شد.

سه شنبه، ۲۰ مهر ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز صبح امروز با حضور در مراسم افتتاح نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پوشاک از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

مؤیدی خرم‌آبادی در حاشیه این بازید گفت: در سه سال اخیر قاچاق پوشاک 60 درصد کاهش داشته است که این نمایشگاه نتیجه همکاری ویژه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تولیدکنندگان پوشاک است.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبارزه با نشان‌های تجاری محرز پوشاک قاچاق را نمونه موفقی از اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حمایت از پوشاک تولید داخل معرفی کرد و با تأکید گفت: همواره پشتیبان حوزه تولید هستیم.

وی افزود: واحدهای تولیدی در بخش پوشاک توانستند خلاء تقاضا در بازار که نتیجه مبارزه با قاچاق بود را به خوبی پوشش دهند.

این نمایشگاه با حضور هم‌زمان حوزه‌های مختلف عرصه پوشاک اعم از صنایع نساجی (ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و چاپ و تکمیل کالاهای نساجی)، طراحی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، دستگاه های ریسندگی و بافندگی، تولید، تعمیرات و نگهداری، صنایع وابسته، چرم، سراجی، کفش، مشاغل خانوادگی مرتبط با زنان سرپرست خانوار و کالاهای فرهنگی عفاف و حجاب از 20 مهر در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز و تا 23 مهرماه ادامه خواهد داشت.

ارائه آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌ها در زنجیره این صنعت، نگاه ویژه به طراحی و ارزش های بومی و ملی کشور در هویت و پوشش اقوام، نگاه راهبردی به بازارهای منطقه‌ای و صادرات پوشاک تولید ایران با توجه به کیفیت و استانداردهای جهانی، ایجاد و گسترش همکاری‌های مشترک در سطح بین المللی و آینده پژوهی در صنعت پوشاک  از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

  مشاهده گزارش تصویری  

 

 

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24301