قاچاق محصول بی‌انضباطی است

قاچاق محصول بی‌انضباطی است

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تأکید بر اصلاح فرآیندهای اقتصادی گفت: قاچاق محصول بی‌انضباطی است.

سه شنبه، ۲۳ شهريور ۱۴۰۰0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی صبح امروز(سه‌شنبه) در جلسه شورای اداری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تسلیت سالروز شهادت کرم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام و گرامیداشت یاد و خاطر مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد زرگر نماینده سابق قوه قضاییه در این ستاد با تأکید بر اصلاح فرآیندهای اقتصادی گفت: قاچاق محصول بی‌انضباطی در بخش اقتصاد کشور است.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز توجه ویژه به عوامل مؤثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نیز مورد تأکید قرار داد و افزود: تشویق دستگاه‌های فعال انگیزه مبارزه با پدیده مذموم قاچاق را افزایش می‌دهد.

وی ضمن بیان لزوم اهتمام ویژه به پیگیری اجرایی شدن احکام پرونده‌های قاچاق، مساعدت بیش از پیش قوه قضائیه و تعزیرات حکومتی را خواستار شد.

مؤیدی در پایان با اشاره به فعالیت مجاهدانه کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان‌های سراسر کشور بویژه استان‌های مرزی، حمایت و صیانت از کارکنان صف و ستادی را ضروری دانست و گفت: همکاری دستگاه‌های عضو با دبیران کمیسیون‌های استانی نقش تعیین‌کننده‌ای در اجرای برنامه‌ها و دستیابی به اهداف پیش رو دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/24283