بازدید مسؤولان کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان از انبار کالای سازمان اموال تملیکی

بازدید مسؤولان کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان از انبار کالای سازمان اموال تملیکی

اقتصاد پنهان- مسؤولان کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان از انبار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بازدید کرد.

شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، این بازدید برای بررسی وضعیت، میزان و نوع کالای قاچاق کشف شده و با هدف تسریع در تعیین تکلیف کالای موجود در انبار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان انجام شد.

در این بازدید که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، مسؤول دبیرخانه کمیسیون استان و رییس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان انجام شد عزم جدی مسؤولین برای ساماندهی و تثبیت جایگاه سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با هدف تعیین تکلیف هرچه سریعتر کالای قاچاق مکشوفه مورد توجه قرار گرفت و بازدیدکنندگان افزایش تعامل و همکاری فیمابین دستگاه‌های کاشف، شاکی و رسیدگی‌کننده را در این خصوص خواستار شدند.

در ادامه امامی رییس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان گزارشی از وضعیت انبار، روند تشکیل پرونده، دریافت کالا از دستگاه‌های کاشف، میزان و نوع کالای تحویلی و ارزش ریالی کالای تحت تملک سازمان ارائه نمود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23153