تدوین دستورالعمل اجرایی مشارکت‌های اجتماعی در پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز

تدوین دستورالعمل اجرایی مشارکت‌های اجتماعی در پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- هشتمین جلسه کمیته مشارکت‌های مردمی ذیل کارگروه فرهنگی و اجتماعی موضوع ماده ۴ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال ۱۳۹۹ با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو در محل سالن اجتماعات شهید سلیمانی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

يکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جلسه امروز(یک‌شنبه) کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به بررسی دستورالعمل اجرایی مشارکت‌های اجتماعی در پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز اختصاص داشت.

این دستورالعمل از سال گذشته و بر اساس نیازمندی به حمایت و هدایت حوزه تشکل‌های مردمی دستگاه‌های عضو و همچنین تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد تنظیم و تدوین شده است.

در این جلسه نمایندگان قوه قضائیه، سازمان بسیج اصناف، اتاق تعاون، سازمان غذا و دارو، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان و انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان کالای دخانی نظرات خود در خصوص اصلاح این شیوه‌نامه را مطرح کردند.

کوشا، مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ضمن ارائه گزارش از شرایط تدوین و تنظیم این دستورالعمل لزوم ادامه پیگیری‌ها از سوی رییس جدید کمیته مشارکت‌های مردمی را مورد تأکید قرار داد و نسبت به ابلاغ این دستورالعمل پس از تصویب کارگروه فرهنگی و اجتماعی و اعضای ستاد در آخرین روزهای سال 1399 ابراز امیدواری کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23146