رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درگذشت نماینده سابق کوهدشت و رومشکان را تسلیت گفت

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درگذشت نماینده سابق کوهدشت و رومشکان را تسلیت گفت

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی درگذشت نماینده سابق کوهدشت و رومشکان در مجالس نهم و دهم را تسلیت گفت.

دوشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی درگذشت «الهیار ملکشاهی» نماینده سابق کوهدشت و رومشکان و رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجالس نهم و دهم را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

انّا للّه و انّا الیه راجعون

درگذشت دکتر الهیار ملکشاهی، نماینده  سابق مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون قضایی مجلس، که  عمر پربرکت خود را در راه خدمت به مردم صرف نمود، ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر است.
این خادم دلسوز که همواره منشاء خدمات بسیار برای مردم خوب کوهدشت و رومشکان بود در مناصب مختلف با تلاشی ستودنی، یادگاری گرانقدر از خدمات خود در اذهان بر جای گذاشتند.
اینجانب ضمن همدردی با خانواده سوگوار آن فقید سعید، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم آمرزش و مغفرت و برای بازماندگان محترم صبر و  شکیبایی مسألت می‌نمایم.

علی مؤیدی خرم‌آبادی

 

مرحوم ملکشاهی نماینده دور نهم و دهم مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، به دنبال عوارض ناشی از بیماری کلیوی و وخیم‌ شدن شرایط جسمانی‌اش، پس از مدت‌ها تحمل درد بیماری، در سن 59 سالگی دارفانی را وداع گفت.

الهیار ملکشاهی سابقه معاونت دیوان عدالت اداری، ریاست کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی و رییس کل دادگستری استان‌های لرستان و کرمانشاه را در پرونده کاری خود داشت.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23139