حضور پلیس در گمرک به معنای امنیتی کردن اقتصاد نیست

حضور پلیس در گمرک به معنای امنیتی کردن اقتصاد نیست

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه خواست رهبر معظم انقلاب تأمین امنیت اقتصادی است نه تأسیس اقتصاد امنیتی گفت: استقرار پلیس امنیت اقتصادی در گمرک به معنای امنیتی کردن اقتصاد نیست.

سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی صبح امروز(سه‌شنبه) در جلسه شورای اداری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر و پاسداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام و روز زن، نگاه ویژه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به حضور پلیس در گمرکات کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: هدف از استقرار پلیس امنیت اقتصادی در مبادی ورودی و خروجی کشور پیشگیری از قاچاق سازمان‌یافته، افزایش ریسک قاچاق و در نهایت کاهش آسیب‌های ناشی از این پدیده شوم است.

وی به استفاده بهینه از ظرفیت نهاد پلیس همراه با همکاری همه دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: استقرار نیروی انتظامی در گمرکات کشور در تکمیل فرایند مبارزه با قاچاق کالا از بیش از مبادی ورود به کشور تا سطح عرضه کالا و نیز روان‌سازی تجارت سالم بسیار مؤثر خواهد بود.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه خواست رهبر معظم انقلاب تأمین امنیت اقتصادی است نه تأسیس اقتصاد امنیتی گفت: استقرار پلیس امنیت اقتصادی در گمرک به معنای امنیتی کردن اقتصاد نیست.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23127