فراخوان نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه

فراخوان نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه

اقتصاد پنهان- نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی از سوی دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سه شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با هدف ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه آثار فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی خود در قالب‌ فیلم مستند، تیزر، پادکست، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک، کاریکاتور، پویانمایی و عکس با موضوع پوشاک(کیف و کفش)، لوازم خانگی، فرآورده‌های دخانی، کالای سلامت‌محور و فرآورده‌های نفتی در این پویش مشارکت نمایند.

«فرهنگ‌سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی»، «اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «اهمیت نقش مردم در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» به عنوان سه محور ویژه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند از طریق شماره تلفن 09199398551 در شبکه های اجتماعی یا تماس و هماهنگی با دبیرخانه کمیسیون‌ مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان متبوع، نسبت به ارسال آثار و محتواهای مردمی و حرفه‌ای اقدام نمایند.

مهلت ارسال آثار:
31 اردیبهشت‌ماه سال 1400

 

زمان معرفی آثار برگزیده و مراسم اختتامیه:
12 تیرماه، همزمان با ایام سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز

 

تلفن دبیرخانه مرکزی: 88556772 021

پست الکترونیک: pmth1400@gmail.com

شماره تماس دبیرخانه کمیسیون‌های استانی

«پوستر پویش تبلیغات هوشمندانه» را از اینجا دریافت کنید.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23102