پیام تسلیت رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

پیام تسلیت رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

اقتصاد پنهان- در پی ترور دکتر محسن فخری‌زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، که منجر به شهادت وی شد، علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی شهادت وی را تسلیت گفت.

شنبه، ۰۸ آذر ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در پیام مؤیدی خرم‌آبادی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ

و کسانی که در راه خدا کشته شده‌اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی‌شود. خداوند به زودی آنان را راه می‌نماید و حالشان را نیکو می‌گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می‌دهد.

بار دیگر اوج خباثت، عداوت و کینه‌توزی دشمنان قسم‌خورده مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ترور شوم دانشمند فرهیخته کشور، دکتر محسن فخری‌زاده نمایان شد و این شهید بزرگوار به جمع یاران شهیدش پیوست.

خدمات ارزنده شهید فخری‌زاده در سال‌های اخیر موجب پیشرفت و بازدارندگی کشور در عرصه‌های دفاعی و هسته‌ای شده بود و خون این شهید بزرگوار درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کرد.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، ستاد مشترک نیرو‌های مسلح و همکاران این شهید سرافراز در وزارت دفاع و همچنین دانشمندان عزیز کشورمان به ویژه، خانواده داغدار ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23043