همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برگزار شد؛

نشست مشترک پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

نشست مشترک پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- اولین نشست مشترک پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی برگزار شد.

يکشنبه، ۰۲ آذر ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، این جلسه بر اساس برنامه‌های مصوب شورای پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در دومین روز از  هفته گرامیداشت بسیج و با حضور سیدحمیدرضا قریشی، فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات سپاه محمد رسول‌الله (ص) و مشارکت فرماندهان پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های عضو ستاد به‌طور حضوری و مجازی برگزار شد.

در این جلسه پرهام فر، مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز به تبیین ابعاد قاچاق کالا و ارز پرداخت.

همچنین هندیانی، معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ضمن اعلام ارزیابی مثبت خود از این نشست، ضرورت تبیین و مشخص نمودن ابعاد و راهبردهای همکاری بسیج در حوزه‌های اقتصادی خصوصا مبارزه با قاچاق کالا و ارز را متذکر شد.

در ادامه حمیدرضا دهقانی‌نیا، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، با اشاره به فرمان سال 1381 رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اهتمام پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های عضو را برای تحقق انتظارات معظم‌له خواستار شد.

در پایان، اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌های خود پیرامون برنامه‌ریزی و هماهنگی پایگاه‌های بسیج دستگاه‌ها پرداختند و بنا به پیشنهاد فرماندهی بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، تدوین طرح جامع اقدامات با سه رویکرد بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت در دستور کار جلسات آینده قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/23041