بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در ستاد

بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در ستاد

اقتصاد پنهان- آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز همراه با برنامه‌های متنوعی برگزار شد.

دوشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس در آیین اختتامیه این بزرگداشت که با حضور مسؤولان و جمعی از کارکنان این ستاد برگزار شد حجةالاسلام والمسلمین توکلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام 8 سال دفاع مقدس به بیان ویژگی‌های بسیج و بسیجی پرداخت.

در ادامه این مراسم حمیدرضا دهقانی‌نیا، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد طی سخنانی ضمن ارائه گزارش فعالیت‌های این پایگاه به تشریح برنامه‌های ویژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس پرداخت.

وی افزود: طی این هفته علاوه بر فضاسازی، اجرای نمایشگاه عکس و تشکیل جلسات سخنرانی علمی چندین مسابقه‌  ویژه کارکنان و فرزندان آن‌ها برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد گفت: یک مسابقه با عنوان «در بزم عاشقان» بر اساس وصیت‌نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب  ویژه کارکنان ستاد و کمیسیون‌های استانی و دو مسابقه در زمینه‌های نقاشی و دلنوشته ویژه فرزندان 7 تا 18 سال کارکنان ستاد مرکزی برگزار شد.

در این مراسم  11 نفر از برگزیدگان این مسابقات لوح تقدیر و هدای خود را از دست رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز دریافت کردند.

در پایان نمایشگاه آثار نقاشی شرکت‌کنندگان در مسابقه مورد بازدید قرار گرفت.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22977