نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی تأکید کرد:

رفع مشکل تبادل اطلاعات سامانه‌ای میان سازمان بنادر و کشتیرانی، گمرک و وزارت صنعت

رفع مشکل تبادل اطلاعات سامانه‌ای میان سازمان بنادر و کشتیرانی، گمرک و وزارت صنعت

اقتصاد پنهان- نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی رفع مشکلات مربوط به تبادل اطلاعات سامانه‌ای بین سازمان بنادر و کشتیرانی، گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد تأکید قرار داد.

دوشنبه، ۱۷ شهريور ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، نصراله جهانگرد، نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی با حضور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در جریان مراحل نهایی استقرار سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند مبارزه با قاچاق قرار گرفت.

جهانگرد ضمن قدردانی از تلاش‌های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص پیشرفت در راه‌اندازی این سامانه‌ها از آمادگی دبیرخانه دولت الکترونیکی برای همکاری با این ستاد خبر داد.

وی تشکیل هسته و کمیته فکری راهبری بین دبیرخانه دولت الکترونیکی و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را خواستار شد و افزود: روند اجرا و مراحل پیشرفت سامانه‌ها باید پیوسته رصد شود.

نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی احصاء خلاءهای موجود را مورد توجه قرار داد و افزود: سازمان‌های بنادر و کشتیرانی، گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت در یک نشست مشترک نواقص را مطرح و نسبت به رفع آن با تعریف وظایف و صدور ابلاغات اقدام نمایند.

وی با تأکید بر اینکه تمام دستگاه‌ها باید عقب‌ماندگی‌ در اجرای سامانه‌ها را بسرعت جبران کنند تصریح کرد: دستور رهبر معظم انقلاب پشتوانه‌ای محکم برای اجرای سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

همچنین باقری اصل، دبیر کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیکی با بیان اینکه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و همچنین کارگروه تعامل‌پذیری دولت الکترونیکی کشور که ذیل این شورا تشکیل شده است، موضوع توسعه دولت الکترونیک را به صورت ویژه در این دولت پیگیری می‌کنند گفت: همکاری و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها برای استقرار سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گامی بزرگ برای تحقق دولت الکترونیکی خواهد بود.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22932