پسا عاشورای حسینی ما

پسا عاشورای حسینی ما

اقتصاد پنهان- بسیجیان ستاد و فرماندهان مؤمن و حسینی آن، چونان علی پسر حسین نه در بیماری که در کمال صحت عقل و جسم، خروش برمی‌آورند و همه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌سازند و هرگز با مصلحت اندیشان دروغ پرداز همآوایی نمی‌کنند چرا که بسیجیان واقعی از رسول خدا و ائمه اطهار متابعتی شایسته داشته و بدانان اقتدایی نیکو می‌کنند.

دوشنبه، ۱۰ شهريور ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

یادداشت / احمد کلاه‌مال همدانی

خاموش باشید. نفس ها در سینه حبس شد. صدای جرس‌ها ساکت شد. عالم و آدم در سکوتی بی انتهاء فرو رفتند.1

او سخن را آغاز کرد: رو به خواران عالم، خدعه‌گران ستمکار، بازی درمی‌آوردند. می‌گریستند و ناله می‌کردند. مَثَل آنها مَثَل زنانی است که  رشته خود را محکم می‌تابند و با دستان اراده خود آن را می‌گشایند.  رشته می‌گسلند و حقیقت را بر زیر خروارها خاک می‌پوشانند. لاف می‌زنند و خود پسندند و چون کنیزکان غمازی می‌کنند. گیاهان و علف‌های هرزی هستند که در زباله ها و فاضلاب‌ها روئیده‌اند. بس کثیف و هرزه و دروغگویند. ساحتشان مملو از دروغ و خدعه و نیرنگ و سیاست بازی است و بر زعیم و رییس خود پناه می‌بردند تا از گزندهایی که خود مسبب آنند در امان باشند. زعمایشان حقیقت را چون پوستین وارونه جلوه می‌دهند و دین و شریعت را به تفسیر می‌نشینند. یقیناً کارشان آسمان‌ها را می‌شکافد و زمین را پاره پاره می‌سازد و کوه‌ها را پنبه وار ساخته و تازه می‌نشینند و گریه و ناله سر می‌دهند. ای اف بر شما

زینب دختر علی و خواهر حسین، همه‌ی تاریخ است. می‌خروشد. در مقابل ستم و ستمگر سر خم فرود نمی آورد. زبان گویای او حقیقت را آشکار می‌سازد یزیدیان را رسوا می‌کند. حسینیان را عزت می‌بخشد و دروغ پردازان صاحب زر و زور و تزویر را در همه تاریخ به زیر می‌کشد.

فساد را آشکارا رسوا می‎کند، مدعیان دروغگو را افشا می‌کند. آگاهی بخش مومنان حقیقی است و در سخت‌ترین شرایط تاریخ بشر مصیبت ها را زیبا می‌بیند و شهادت فرزندان دین، یاران صدیق حسین، برای او احلی من العسل است.
بی تردید بسیجیان حسینی‌تبار، زینبی‌اند و با یزیدیان تاریخ همیشه در ستیز. بسیجیان ستاد حسینی ما‌، یاریگر فرماندهانی هستند که چون حسین(ع) زالو صفتان سرمایه سالار را رسوا می‌کنند و حتی شهادت را به جان می‌خرند. یادمان باشد که مبارزان این ستاد بیش از 300 نفر را در قربانگاه عشق تقدیم سیدالشهداء کردند؛ تا این مردم خوب و پاک در آسایش و رفاه و امنیت به سر برند. بسیجیان ستاد و فرماندهان مومن و حسینی آن، چونان علی پسر حسین نه در بیماری که در کمال صحت عقل و جسم، خروش برمی‌آورند و همه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌سازند و هرگز با مصلحت اندیشان دروغ پرداز همآوایی نمی‌کنند چرا که بسیجیان واقعی از رسول خدا و ائمه اطهار متابعتی شایسته داشته و بدانان اقتدایی نیکو می‌کنند و اکنون نیز از فرزند حسین زمان در مبارزه‌ای بی امان از پیش از مرزها و در عرصه های میدانی متابعت و پیروی خالصانه و صادقانه داشته و پیوسته در تحقق آمال و آرزوهای فرمانده کل قوا، رهبر معظم انقلاب کوشا هستند.

در گام دوم انقلاب آن روز که عزت ملی ما روابط خارجی ما و مرزبندی با دشمنان، با شجاعت و حکمت مدیران جهادی در سراسر عالم تحقق یابد و آمریکای جنایتکار و برخی دولت های خدعه‌گر اروپایی و غیرقابل اعتماد  نتوانند، منابع ملی ما را و اقتصاد ما را مورد هجوم قرار دهند آن روز رزمندگان سرافراز و بسیجی  ستاد، چون همیشه عزت اقتصادی ما را محکمتر خواهند کرد و یقینا دشمنان ما در مقابل همه تاریخ به لاف زن و دروغگو و دشمن‌دار و مزبله‌پسند نسبت داده خواهند شد. 2  آمین یا رب العالمین


1. بخش مهمی از این متن بازنویسی بخشی از خطبه حضرت زینب سلام الله علیها و امام زین العابدین علیه السلام است که با مطالعه کتاب منتهی الامال و روایات شیخ مفید و شیخ طوسی به دست آمده است. سعی ما این بوده است که با همان ادبیات اما به زبان امروز قلم بزنیم.

2. برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/22918