پیام رییس ستاد مرکزی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص تحقق شعار سال

پیام رییس ستاد مرکزی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص تحقق شعار سال

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی پیامی در رابطه با عنوان سال ۱۳۹۹، «جهش مبارزه با قاچاق کالا و ارز» را به عنوان رویکرد این ستاد در سال جدید عنوان کرد.

سه شنبه، ۰۵ فروردين ۱۳۹۹0 کامنتچاپ مطلب

متن پیام علی مؤیدی خرم‌آبادی، در خصوص تحقق شعار سال به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم


با سلام و احترام؛
سال 1398 برای ملت ایران سالی سراسر از حوادث سخت و ناگوار و پرمشقت بود، لیکن بطور قطع در پس هریک از این حوادث حکمتی از سوی خداوند باری تعالی نهفته بود که تاریخ آینده سّر از حکمت‌های آن خواهد گشود.

سال 1399 که به رسم سالیان اخیر از سوی مقام عظمای ولایت به نام «سال جهش تولید» نامگذاری شد؛ قطعاً بخشی از نقشه راه بزرگ و گسترده تحول و توسعه ایران اسلامی در سال‌های آغازین گام دوم انقلاب اسلامی و نمادی از شاکله اساسی تمدن‌سازی ایرانی اسلامی خواهد بود.

بدون شک تأکید معظم له بر الزامات تحقق «جهش تولید» و اشاره بر ضرورت مبارزه با قاچاق، رسالت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و دستگاه‌های عضو را بر حرکت هم‌راستا و همسو با این اولویت را دو چندان می‌نماید، و ما را بر آن می‌دارد که رویکرد «جهش مبارزه با قاچاق کالا و ارز» را به عنوان رویکرد سال قرار دهیم.

جهش در امر مبارزه با قاچاق بر اعمال راهبردهای شفاف‌سازی هرچه بیشتر فضای تجارت، تقویت اولویت‌بخشی بر حمایت از تولید و مصرف کالای باکیفیت ایرانی، پیشگیری چندلایه بر شکل‌گیری بسترهای قاچاق و مقابله بازدارنده همه‌جانبه و مؤثر با شیوع و ارتکاب جرایم قاچاق استوار خواهد بود.

لذا در آغاز این جهش با استعانت از خداوند پیمان می‌بندیم که همسو با آن بر مدار رسالت خویش با تمام توان حرکت نمایم.

علی مؤیدی خرم آبادی
رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا  و ارز

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21732