پیام رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

پیام رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا، یاد و خاطره همه‌ی شهیدان بویژه شهدای عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را گرامی داشت.

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در پیام علی مؤیدی خرم‌آبادی آمده است:

یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
رهبر معظم انقلاب

بسم رب الشهداء والصدیقین

یکی از روزهای تاریخی و ماندگار در تقویم انقلاب اسلامی روز 22 اسفندماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد شهید به‌ فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) است که در سال 58 نام‌گذاری شد و متعاقب آن نیز در سال 83، شورای عالی انقلاب فرهنگی این روز را به‌ عنوان روز بزرگداشت شهدا نام‌گذاری کرد.

روز شهید در واقع روز گرامیداشت دریادلانی است که ایران اسلامی در طول 40 سال افتخارآفرینی و حماسه سازی همواره مدیون رشادت‌ها و سلحشوری‌های آنان است و بر همگان واجب است که در عظمت بخشیدن به این روز بزرگ تمام مساعی و تلاش خود را به کار گیرند تا روز شهید در اذهان و فرهنگ جامعه نهادینه شود.

انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس یکی از تابناک ترین جلوه های ایثار و شهادت را به دست مجاهدان و شهیدان همیشه شاهد این مرز و بوم رقم زد تا روحیه متعالی ایثار و شهادت، نقش‌آفرین حقیقتی بزرگ در جهان معاصر گردد.
جهاد امروز، جهاد در عرصه‌های اقتصادی است. در این جبهه نیز مجاهدانی هستند که با بازآفرینی روحیات 8 سال دفاع مقدس در پاسخ به مطالبات رهبر و جامعه انقلابی و دینی همواره با از جان‌گذشتگی مسیر رسیدن به سرمنزل مقصود که همانا اقتصادی سالم و تولیدی پر رونق است را هموار می‌سازند.

گرامی‌داشت شهدای عرصه جهاد اقتصادی، به نوعی ترویج سبگ زندگی اسلامی، ترغیب به کسب روزی حلال و تقبیح فعل قاچاق است و به برکت خون این شهیدان است که امروز در عرصه مبارزه با این پدیده شوم به توفیقات چشمگیری دست یافته‌ایم.

یاد و خاطره‌ی همه‌ی شهیدان خصوصا شهدای عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، زنده و جاویدان باد.


علی مؤیدی خرم‌آبادی
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21721