مدیرکل حراست و مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شدند

مدیرکل حراست و مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شدند

اقتصاد پنهان- آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست و مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور رییس ستاد و مسؤولان حراست کل کشور در محل ستاد برگزار شد.

سه شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در این مراسم که با حضور معاونین، مدیران کل و کارکنان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد، علی مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تبیین جایگاه حراست در ساختار جدید ستاد، به اقدامات مؤثر انجام شده در این حوزه اشاره کرد و خواستار تعامل و همکاری دوسویه بین این اداره‌کل و کارکنان ستاد شد.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح اهمیت و نقش روابط عمومی در بازتاب دقیق برنامه‌ها و اقدامات امیدبخش بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای تنویر افکار عمومی تأکید کرد.

در این مراسم با اعطای لوح سپاس از طرف رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عزت‌اله میرزایی و اهدای تقدیرنامه به پاس خدمات شایسته وی از سوی حراست کل کشور، حکم انتصاب «حامد تجلی» به عنوان مدیرکل حراست ستاد تقدیم وی شد.

سپس حکم انتصاب «حسن نیّری» به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رییس به وی اعطا و با اهدای لوح سپاس از زحمات حسین سلوک، مدیر سابق روابط عمومی ستاد تقدیر به عمل آمد.

معرفی «علیرضا برازی» به عنوان مشاور رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در امور توسعه مدیریت و منابع انسانی و اعطای حکم انتصاب وی توسط رییس ستاد پایان بخش این مراسم بود.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21687