عزت و اقتدار کشور ثمره خون شهیدان است

عزت و اقتدار کشور ثمره خون شهیدان است

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالاو ارز کشور گفت: عزت واقتدار امروز کشور ثمره خون شهیدان است و ما این آرامش را مدیون آنان هستیم.

پنجشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی روز پنجشنبه در سومین جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس و دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: برای قدردانی از جانفشانی‌های شهیدان باید در عمل باید به ارزشهای نظام پایبند بود که خدمت به خانواده های محترم شهدا و ایثارگران مصداق بارز آن است .

وی تاکید کرد:‌ آسایش امروز کشور را مدیون رشادتها و سلحشوری فرزندان انقلاب و سرداران شهیدی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی هستیم بنابراین همه باید تلاش کنیم برنامه ها در جهت خدمت به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشد.

وی ادامه داد:‌ شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها از ارزش های نظام جمهوری اسلامی هستند و باید بر  اساس  تاکید  امام راحل  و مقام معظم رهبری  نسبت به  حفظ  آثار و ارزشهای  ایثارگران بکوشیم .

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور تصریح کرد: افتخار ما این است که در کنار شهدا باشیم و یاد آنها را با برگزاری مراسم مختلف همچون  غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدا گرامی بداریم که یک از این مکان ها گلزار  روستای صاحب الزمان که تاکنون دولتمردان  نظام مانند مقام معظم رهبری و فرماندهان ارشد کشور در کنگره ها و یادواره‌های برگزار شده در این روستا حضور پیدا کرده اند.

وی با اشاره به جایگاه شهدای لرستان در جنگ تحمیلی گفت: روستای صاحب الزمان به لحاظ مشارکت نیروهای مردمی در قالب بسیجی و رزمنده یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین روستاهای استان در هشت سال دفاع مقدس است که باید در معرفی جایگاه شهدای آن اهتمام کرد تا ارادت خود را به خانواده های شهدا و ایثارگران این روستا ثابت کنیم .

روستای صاحب الزمان(عج) در جنوب خرم‌آباد با اهدای 76 شهید، 350 جانباز و حضور 700 نفر از اهالی آن به‌عنوان رزمنده در مناطق عملیاتی به‌نوعی قلب جغرافیای شهادت در استان لرستان است.

لرستان 6 هزار و 300 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21648