فرمانده مرزبانی کشور مطرح کرد؛

تلاش برای مبارزه‌ی بیشتر با قاچاق کالا

تلاش برای مبارزه‌ی بیشتر با قاچاق کالا

اقتصاد پنهان- سردار رضایی گفت: در مرزهای شرقی کارهای بسیار خوبی انجام شده و تلاش ما برای مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با قدرت ادامه دارد.

چهارشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی کشور در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با بیان اینکه علی‌رغم تهدیدات، امنیت خوبی در مرزها حاکم است، اظهار داشت: این نظم و امنیت مهم و حیاتی است و مرزهای ایران اسلامی به دلیل حضور فعال و قدرتمند مرزبانان و مرزنشینان در سراسر کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است.

فرمانده مرزبانی ناجا، روابط ایران با کشورهای آذربایجان، ارمنستان، عراق و ترکیه را بسیار خوب عنوان کرده و ادامه داد: در مرزهای شرقی (پاکستان و افغانستان) نیز کارهای بسیار خوبی انجام شده و تلاش ما برای مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با قدرت ادامه دارد.

سردار رضایی تاثیر روابط دیپلماتیک در امنیت مرزهای کشور را مشهود دانست و گفت: با همتایان خود در کشورهای همسایه همکاری‌های بسیار خوبی داریم تا امنیت مطلوبی در سراسر مرزهای ایران اسلامی برقرار کنیم و از ورود بیگانگان به کشور جلوگیری کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: علی رغم تمام سختی‌ها و شرایط سخت خدمت در مرز، مرزبانان ما با روحیه دفاع مقدسی از مرزهای کشور پاسداری و حراست می کنند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21488