کاهش قاچاق در بازار لوازم آشپزخانه

کاهش قاچاق در بازار لوازم آشپزخانه

اقتصاد پنهان- رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه گفت: به نظر می‌رسد در نیمه دوم سال، افزایش قیمتی را در بازار لوازم آشپزخانه شاهد نباشیم.

سه شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

یه گزارش اقتصاد پنهان، فریدون نصیری رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه درباره وضعیت قیمت لوازم آشپزخانه در بازار اظهار کرد: به نظر می‌رسد در نیمه دوم سال، افزایش قیمتی را در بازار لوازم آشپزخانه شاهد نباشیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه در پاسخ به این پرسش که وضعیت قیمت در نیمه دوم سال به چه سقفی می‌رسد؟ تصریح کرد: قیمت‌ها در بازار ثبات دارد، مگر آنکه تغییری در نرخ ارز به وجود آید.

به گفته نصیری، میزان اشتغال‌زایی در این صنف بیشتر شده است، چرا که بیشتر مصرف‌کنندگان به سمت تولید داخل روی آورده‌اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه در پاسخ به این سوال که تولیدات کشور در حوزه لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه، نیاز بازار را تأمین می‌کند یا خیر؟ اظهار کرد: قاچاق لوازم آشپزخانه نسبت به گذشته، بهتر شده است، خوشبختانه کمبودی در این بازار نداریم و تولیدکنندگان با وجود کمبود مواد اولیه توانسته‌اند نیاز بازار را تأمین کنند.

نصیری در ادامه تصریح کرد: اگر بخواهیم در هر تولیدی موفق عمل کنیم باید به گذشته برگردیم و تحقیق کنیم که چه نوع محصولی را وارد کردیم که البته می‌توان از اداره آمار اطلاعاتی در این زمینه که گویای نوع واردات یا تولیدات آن محصول است را اخذ کنیم.

گفتنی است، جای خالی برند‌های خارجی در حوزه لوازم خانگی فلزی فرصت مناسبی را جهت حضور پررنگ‌تر تولیدکنندگان داخلی فراهم آورده که اگر بدرستی و اصولی از آن بهره برداری شود می‌تواند گام بلندی جهت توسعه و برند شدن تولیدات داخلی باشد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21482