دستگیری سردسته باند قاچاق تلفن همراه در تهران

دستگیری سردسته باند قاچاق تلفن همراه در تهران

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی البرز گفت: سردسته باندی که به صورت گسترده اقدام به وارد کردن گوشی‌های قاچاق کرده بود، توسط پلیس البرز در تهران شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

يکشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به‌گزارش اقتصاد پنهان، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز با انجام اقدامات پلیسی از فعالیت باند قاچاق گوشی‌های تلفن همراه مطلع شدند.

وی اظهار کرد: در بررسی‌های تکمیلی ماموران، محرز شد که اعضای باند قاچاق گوشی‌های تلفن همراه با استفاده از اطلاعات و مشخصات هویتی و گذرنامه افرادی که در زمان اربعین حسینی(ع) به سفر عتبات عالیات اعزام شده بودند، اقدام به واردات گوشی‌های قاچاق و سپس رجیستری آنها کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران بلافاصله وارد عمل شده و سردسته باندی را که به صورت گسترده اقدام به وارد کردن گوشی‌های قاچاق کرده بود، در تهران شناسایی و با دریافت نیابت‌قضائی به مغازه موبایل فروشی نامبرده اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

سردار محمدیان بیان کرد: در بازرسی از مغازه موبایل فروشی، تعداد 60 دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و در این رابطه 3 نفر دستگیر شدند.

وی با بیان این که طبق نظر کارشناسان، ارزش تقریبی این کشفیات 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: اقدامات تکمیلی برای شناسایی شرکت‌های وارد‌کننده گوشی‌های قاچاق و همچنین شناسایی افرادی که اقدام به فعال‌کردن گوشی‌های قاچاق کرده‌اند در حال انجام است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20478