پنجمین نشست اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

پنجمین نشست اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- همزمان با هفته بسیج، پنجمین نشست اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور رئیس و جمعی از مسؤولان این ستاد برگزار شد.

چهارشنبه، ۰۶ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی در این نشست با اشاره به ضرورت تقویت تفکر بسیجی در دستگاه‌های اداری، گفت: بسیج صرفاً نباید محدود به ایام یا تشکلی خاص باشد؛ بلکه توسعه ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی امور باید با فرهنگ بسیجی صورت گیرد.
وی در ادامه دو امر اساسی را به عنوان سرلوحه انتظارات خود از کارکنان بسیجی برشمرد و ضمن تأکید بر امر هدف‌گذاری بسیج ستاد در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: ظرفیت بسیج دستگاه‌های دخیل در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز نظیر بسیج اصناف می‌تواند در حوزه مأموریتی بسیار اثرگذار باشد.
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش برای بهره‌مندی از جسم و روان سالم را دومین انتظار خود از کارکنان بسیجی عنوان کرد.
در این نشست حمیدرضا دهقانی‌نیا، سرپرست پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد گزارشی از فعالیت‌های این پایگاه در سال 1398 را ارائه کرد.
در خاتمه رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز  از نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز که با همکاری واحد تربیت بدنی و معاونت پشتیبانی پایگاه مقاومت بسیج غدیر برگزار شده بود، تقدیر کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20475