انعقاد ۳۳ تفاهم‌نامه در طی ۳ روز گردهمایی علمی مبارزه با قاچاق

انعقاد ۳۳ تفاهم‌نامه در طی ۳ روز گردهمایی علمی مبارزه با قاچاق

اقتصاد پنهان- معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان این که گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف معرفی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه برگزار شده است گفت: در طی سه روز برگزاری این گردهمایی ۳۳ تفاهم‌نامه به ارزش ۹۳۸ میلیارد تومان منعقد شده است.

سه شنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سیاووش ملکی فرد در اختتامیه گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز هدف از این رویداد را ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان ذکر کرد و افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان تسهیلاتی را در نظرگرفته شده است  و شرکت‌های که در حوزه مقابله با قاچاق کالا فعالیت می‌کنند مشمول این تسهیلات خواهند شد.

وی با اشاره به ثبت نام 400 نفر برای حضور در این رویداد خاطر نشان کرد: در طی این گردهمایی سه روزه 8 نشست ارائه نیازمندی‌ها و 241 نشست مذاکره تجاری‌سازی برگزار شده است.

ملکی فرد با اشاره به حضور 102 شرکت دانش بنیان در نمایشگاه حاشیه این گردهمایی تصریح کرد: در طی این سه روز گردهمایی سه روزه 33 تفاهم‌نامه به ارزش 938 میلیارد تومان میان شرکت‌های دانش بنیان و دستگاه‌ها منعقد شده است.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری 4 رویداد فناورانه در آذرماه خبر داد و گفت: این رویدادها در حوزه‌های صنعت گاز، صنعت فرودگاهی، کاشی و سرامیک و صنایع خلاق برگزار خواهند شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20468