استاندار مرکزی مطرح کرد:

افزایش ۴ برابری فروش اموال تملیکی در استان مرکزی در سال جاری

افزایش ۴ برابری فروش اموال تملیکی در استان مرکزی در سال جاری

اقتصاد پنهان- آقازاده، استاندار مرکزی در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، گفت: امسال افزایش ۴ برابری فروش اموال را در اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شاهد بودیم و انتظار می رود تا پایان سال عملکرد بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم.

پنجشنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: عملکرد کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در قالب یک کار جمعی خوب و هماهنگ طوری بوده که توانسته است بسیاری از معضلات قاچاق در استان را به عنوان یک استان گذرگاه و پرتردد کنترل و پیشگیری کند.

آقازاده گفت: امروز شاهد بهتر شدن وضعیت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شدیم هر چند که مشکلاتی در نمایندگی سازمان در استان وجود دارد، اما افق، مطلوب و روند مشکلات روبه کاهش است.

وی اظهار کرد: امسال افزایش 4 برابری فروش اموال را در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شاهد بودیم که از مدیر مربوطه انتظار می رود، تا پایان سال کارنامه بهتری را نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

استاندار مرکزی تاکید کرد: اموال تملیکی حق الناس و بیت المال است و بخشی از آن به منافع عمومی مردم باز می‌گردد.

آقازاده با اعلام اینکه مشکل پراکندگی انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان برطرف شده است، گفت: دستگاه های مربوطه برای جابه جایی اموال به محل جدید تجمیع کالاها باید هرچه سریع تر وارد عمل شوند؛ با این اقدام می توان استان مرکزی را جزو استان‌های پیشرو در بخش نگهداری و فروش اموال تملیکی برشمرد.

استاندار و رئیس کمیسیون استان بر تعیین تکلیف کالاهای با ظن قاچاق که حدود پنجاه درصد از ظرفیت انبارهای استان را اشغال نموده اند تأکید کرد.

هشتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، به ریاست آقازاده، استاندار مرکزی، با حضور جهرمی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور و معاونین استاندار در محل استانداری برگزار شد.

در پایان این نشست انبار جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان مورد بازدید قرار گرفت.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20455