رشد ۳۶ درصدی کشفیات سوخت و کالای قاچاق در سیستان وبلوچستان

رشد ۳۶ درصدی کشفیات سوخت و کالای قاچاق در سیستان وبلوچستان

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کشفیات سوخت و کالای قاچاق در این استان از ابتدای سال تا پایان مهرماه، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد رشد داشته است.

سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمد قنبری اظهار داشت:  فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی تدابیر ویژه ای را در دستور کار قرار داده و اجرایی کرده است.
وی افزود: پلیس سیستان و بلوچستان از ابتدای سال تا پایان مهرماه، 115 میلیارد و 164 میلیون و 524 هزار و 600 تومان سوخت و انواع کالای قاچاق کشف کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 36 درصد رشد داشته است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف 7 میلیون و 796 هزار و 792 لیتر انواع سوخت قاچاق در 7 ماهه سال جاری بیان کرد: در این مدت 247 خودروی تانکردار و سوختکش توقیف و 207 نفر نیز در این خصوص دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی ابراز داشت: در مدت یاد شده، بیش از 104 باند حرفه ای قاچاق کالا و سوخت شناسایی و متلاشی شدند که رشد 16 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
سردار قنبری ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در انجام ماموریت‌ها، تصریح کرد: شهروندان در صورت برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی، مراتب را سریعا از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20421