استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد؛

‌برخورد قانونی جدی با باندهای قاچاق کالا و ارز

‌برخورد قانونی جدی با باندهای قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- استاندار سیستان و بلوچستان‌ به صورت سرزده‌ از تعزیرات حکومتی استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و اقدامات این دستگاه قرار گرفت.

يکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

‌به گزارش اقتصاد پنهان، احمدعلی موهبتی در این بازدید سرزده، ضمن بازدید از بخش های مختلف این دستگاه‌ با مدیرکل و‌ پرسنل این مجموعه به گفت‌وگو پرداخت.
استاندار در این بازدید برخورد قانونی جدی با باندهای قاچاق کالا و ارز را مورد تاکید قرار داد.
موهبتی با بیان اینکه حفظ کرامت انسانی افراد باید همواره مورد توجه همه ی دستگاه ها قرار داشته باشد، افزود: از ظرفیت قانون برای جذب و رضایتمندی مردم بیشترین بهره گرفته شود.
وی افزود: قاچاق بیشترین ضربه را به اقتصاد و‌ تولید داخلی وارد می کند و‌کسانی که عمداً و با آگاهی دست به قاچاق کالا و ارز می‌زنند، بایستی اشد مجازات قانونی برایشان اعمال شود.
رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و‌ ارز استان گفت: برای برخورد با متخلفان و‌ قاچاقچیان کالا و‌ارز به هیچ وجه نرمش صورت نخواهد گرفت و با پلمب و خلع‌ید دو‌جایگاه عرضه مواد سوختی در زاهدان نشان داده شد که بر سر حفظ منافع مردم با هیچ کس تعامل نخواهیم داشت.
موهبتی با مطلوب ارزیابی نمودن عملکرد تعزیرات حکومتی استان، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم در رابطه با موضوعات قاچاق کالا و ارز را خواستار شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هم ابتدای این دیدار با تشریح عملکرد این دستگاه، گفت: برخورد با متخلفین و حفظ حقوق شهروندی از رئوس برنامه های تعزیرات حکومتی استان است.
میرزایی افزود: بازرسی های موردی و دوره ای از اصناف یکی دیگر از اقدامات تعزیرات حکومتی است که بر کم و کیف عرضه کالا و خدمات در استان نظارت می شود.
وی گفت: در بحث رسیدگی به پرونده های تشکیل شده در تعزیرات سعی شده است همه ‌شرایط موجود اعم از اوضاع استان و افراد مورد لحاظ قرار گیرد‌ و بر اساس قانون تصمیمات عادلانه گرفته شود که در این زمینه بیشترین سطح رضایتمندی در کشور کسب شده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20414