افزایش ۳.۵ برابری کشفیات قاچاق سوخت

افزایش ۳.۵ برابری کشفیات قاچاق سوخت

اقتصاد پنهان- فرمانده مرزبانی کشور از ایجاد قرارگاه مقابله با قاچاق کالا در حوزه های مختلف به خصوص سوخت در کشور خبر داد.

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار قاسم رضایی در خصوص آخرین وضعیت قاچاق سوخت در کشور و اقدامات مرزبانی در این زمینه گفت: در حال حاضر قاچاق سوخت به مفهوم سالهای گذشته در کشور را شاهد نیستیم و این معضل در کشور مهار شده است.
وی با بیان اینکه در سالهای اخیر به خصوص امسال شاهد برخی تخلفات و قاچاق سوخت در کشور را شاهد بودیم عنوان کرد: عموما قاچاق سوخت به دو شکل تعبیه باک اضافی و افزایش ظرفیت باک های لنج های کشتی و برخی خودروهایی که از مرزها تردد می کنند صورت می گیرد که مقابله با این امر در دستور کار ستاد مقابله با قاچاق  قرار دارد.
سردار رضایی از افزایش 3.5 برابری کشفیات قاچاق سوخت طی هفت ماهه امسال در کشور خبر داد و گفت: بیشترین تخلف در حوزه قاچاق سوخت و افزایش ظرفیت مخازن سوخت در لنج های جنوب کشور را شاهد هستیم که هفته گذشته هفت لنج حاوی بار قاچاق سوخت در هرمزگان کشف و ضبط شد.
فرمانده مرزبانی کشور از ایجاد قرارگاه مقابله با قاچاق سوخت در کشور خبر داد و گفت: ستاد مقابله با قاچاق کالا با همراهی سایر دستگاه های اجرایی ذیربط مصمم است امسال برخورد قانونی و جدی با متخلفان و نیز کارگاه هایی که اقدام به تعبیه باک اضافی و یا افزایش مخازن سوخت خودروها و لنج های می کنند داشته باشد.

منبع: مهر

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20411