بیش‌از هفت میلیون لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

بیش‌از هفت میلیون لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش‌از هفت میلیون و ۷۹۶ هزار و ۷۹۲ لیتر سوخت قاچاق در هفت ماهه نخست امسال در این استان کشف شد.

دوشنبه، ۰۶ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار محمد قنبری روز دوشنبه در این‌باره اظهار داشت: سوخت‌های کشف شده شامل سه میلیون و  965هزار و 196 لیتر گازوئیل، 835 هزار و 608 لیتر بنزین، یک میلیون و  74هزار و 446 لیتر نفت و یک میلیون و 921 هزار و 542 لیتر انواع دیگری از سوخت‌هاست.

وی افزود: هم‌اینک طرح جمع آوری باک‌های اضافی و شناسایی دپوهای سوخت در اولویت ماموران پلیس سیستان و بلوچستان قرار دارد به طوریکه در این زمینه گشت‌های مخصوص بویژه در گلوگاه‌های مرزی فعال شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان انهدام 104 باند قاچاق سوخت، کشف 149 دپوی غیرمجاز سوخت، 378 باک اضافه، توقیف سه هزار و 487 دستگاه انواع خودرو سواری، وانت حامل سوخت و دستگیری سه هزارو 550  قاچاقچی سوخت را از دیگر اقدامات این مدت در استان ذکر کرد.

وی خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت مستلزم عزم همگانی همه دستگاه‌ها، نهادهای متولی و همچنین آحاد مردم است و در این خصوص پلیس با اقتدار با قاچاقچیان برخورد می‌کند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20398