جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

اقتصاد پنهان- سی و چهارمین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور اعضا در محل ستاد برگزارشد.

شنبه، ۰۴ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، عبداله هندیانی، رییس کارگروه و معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این جلسه با بیان اهمیت تشکیل و شرح وظایف کارگروه فرهنگی و اجتماعی این ستاد به عضویت دستگاه‌های متعدد در آن اشاره کرد و گفت: ظرفیت‌های این کارگروه فرصتی طلایی برای برقراری تعامل بین دستگاه‌ها در عملی کردن وظایف قانونی آن‌ها است که باید به نحو شایسته از آن استفاده شود.

همچنین مهدی کوشا، دبیر کارگروه فرهنگی و اجتماعی و مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت های مردمی ستاد، مصوبات جلسات پیشین و دستور کار این جلسه را قرائت که پس از آن با مشارکت اعضا در خصوص برخی موارد تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی تفاهم‌نامه همکاری بین ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اجرای مصوبات سی‌ودومین جلسه این کارگروه مورد تأکید قرار گرفت.

ادغام کمیته محتوای فرهنگی و تبلیغی و کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی، بدیل وجوه مشترک و مشابهت در اهداف، وظایف و اعضاء تشکیل‌دهنده، تحت کمیته‌ای واحد با ریاست کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی از دیگر تصمیمات سی‌وچهارمین جلسه کارگروه بود.

با عنایت به تصویب آیین نامه اجرایی بند (چ) ماده (37) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی هیأت وزیران و ابلاغ آن برای اجرا، موضوع در این جلسه کارگروه مطرح و در نهایت بهره‌برداری از آن در حوزه فعالیت‌های کارگروه با نگاه ملی و استانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برنامه‌ریزی، آمادگی قبلی و جامع‌نگری اعضا نسبت به موضاعات جلسات کارگروه و نیز تشکیل جلسات تخصصی ذیل کارگروه از دیگر مباحث مورد تأکید در سی‌وچهارمین جلسه کارگروه بود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20390