گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا

گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا

اقتصاد پنهان- صندوق نوآوری و شکوفایی در آذرماه سال جاری گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به مدت سه روز برگزار می‌کند.

چهارشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در روزهای 3، 4 و 5 آذرماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار خواهد شد.

این گردهمایی با هدف استفاده از دانش و نوآوری در مدل بهینه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز و در محورهای حفاظت فیزیکی، کشف و شناسایی، انبارداری هوشمند، بازرسی در سطح عرضه، پایش مرزها، هوشمندسازی نظارت بر ترانزیت و لجستیک، بهینه‌سازی امحا و بازیابی و... برگزار می‌شود.

صندوق نوآوری و شکوفایی برای این گردهمایی سه روزه، برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است که از جمله آن می‌توان به رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه، نشست‌های مذاکره B2B و پنل‌های تخصصی اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت حضور در رویدادهای جانبی این گردهمایی می‌توانند از طریق لینک https://evnd.com/ygg27 ثبت‌نام و یا با شماره‌ تلفن 77240576 تماس حاصل نمایند.

 

  مشاهده اخبار گردهمایی  

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20382