برگزاری جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی

برگزاری جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی

اقتصاد پنهان- هفتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، به بررسی وضعیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا و حل مشکلات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان اختصاص داشت.

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، هفتمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی،  هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، روز دوشنبه به ریاست آقازاده، استاندار مرکزی، با حضور اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استان، طاعتی دبیر کمیسیون و مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون در محل استانداری برگزارشد.

در این جلسه پس از ارائه توضیحات طاعتی، دبیر کمیسیون استان در خصوص دستور کار جلسه، اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان با اشاره به وجود بیشترین تعداد انبار در کشور بعد از استان فارس، خواستار راستی‌آزمایی انبارها شد.

در همین رابطه آقازاده، استاندار و رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان نیز بر واقعی‌سازی انبارها و همچنین همکاری همه دستگاه‌ها برای حل مشکلات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تأکید نمود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20358