پیام تبریک رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مناسبت هفته نیروی انتظامی

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور تبریک و تهنیت گفت.

يکشنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، مویدی، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام علی مویدی خرم‌آبادی بدین شرح است:


امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی)


باسمه تعالی

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و اهداء سلام،
نیروهای انتظامی کشورمان مظهر امنیت، ولایت مداری، حق طلبی و پایداری هستند، ایثارگران شجاع و دلاوری کـه با توکل بـه خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر «عج» در ایجاد حریم نظم و امنیت و آسایش ملت مسلمان ایران، با تلاش فراوان جان خودرا نثار نموده اند و با افتخار از ارکان انقلاب و نظام اسلامی پاسداری کرده‌اند.
بدون تردید پیشرفت‌های بی نظیر و خیره کننده کشورمان در عرصه‌های مختلف و توفیقات بدست آمده در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با تلاش های پرسنل عزیز نیروی انتظامی حاصل شده است و بدون حضور آنان دستیابی به این مهم میسر نبود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به پرسنل محترم نیروهای انتظامی و خانواده‌های آنان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، کامیابی و عاقبت به خیری را برای همگان مسئلت می نمایم.
امید است در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» همچون گذشته با اقتدار، قاطعیت و قانونمداری در عرصه‌های مختلف ماموریتی خود به ویژه برقراری امنیت اقتصادی، زمینه لازم را برای رونق تولید و توسعه پایدار ایران اسلامی فراهم سازید.


رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز
علی مویدی خرم‌آبادی

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20327