شناسایی ۱۰۰۰ انبار کالا در دامغان/ برخورد جدی با قاچاق کالا

شناسایی ۱۰۰۰ انبار کالا در دامغان/ برخورد جدی با قاچاق کالا

اقتصاد پنهان-فرمانده انتظامی دامغان با تأکید بر اینکه برخورد جدی با قاچاق کالا در دستور کار است، گفت: یک هزار و ۱۲۱ انبار در دامغان شناسایی‌شده است که باید شناسنامه‌دار شوند.

چهارشنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سیدرضا علوی، ضمن بیان اینکه مقابله با پدیده قاچاق کالا ازجمله رویکردهای مهم نیروی انتظامی دامغان است، اظهار داشت: این شهرستان یک هزار و 121 انبار شناسایی‌شده دارد که باید برای شناسنامه‌دار کردن این تعداد انبار اقدام شود.

وی بابیان اینکه در شش ماه گذشته چند مورد پرونده قاچاق سوخت، چوب تاغ و سیگار در دامغان کشف شد، افزود: در راستای اجرای طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا این قاچاقچیان یک میلیارد و 764 میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

فرمانده انتظامی دامغان همچنین با اشاره به اینکه پیامدهای مخرب قاچاق کالا درزمینه‌های مختلف اجتماعی،  اقتصادی، امنیتی در جامعه بیان کرد: باید تدابیری اندیشیده شود که سلامت چرخه اقتصادی در شهرستان تقویت و از ورود قاچاق کالا و ارز پیشگیری شود.

علوی با تأکید بر لزوم حمایت از تولیدات داخلی تصریح کرد: رونق تولید ملی بستر لازم برای ایجاد توسعه اقتصادی در جامعه را فراهم می‌کند و این امر در کاهش نرخ بیکاری نیز مؤثر واقع می‌شود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20299