جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرچک برگزار شد؛

اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، حلقه مهم مبارزه با قاچاق کالا

اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، حلقه مهم مبارزه با قاچاق کالا

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک گفت: اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی ، مهمترین حلقه مبارزه با قاچاق کالاست.

شنبه، ۰۶ مهر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور محمدی دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان برگزار شد.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در جمع مدیران قرچک اظهار کرد : مهمترین حلقه مبارزه با قاچاق کالا، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به خانواده‌هاست.
وی گفت : وقتی کالای قاچاق را ترجیح داده و اجناس خارجی خریداری می کنیم یعنی اشتغال جوانان کشور را نابود و برای خارجی‌ها شغل ایجاد می‌کنیم.
وی افزود: ادارات بطور جدی در حوزه پیشگیری از قاچاق وارد شوند؛ عملکرد شهرستان‌ها به ادارات کل اعلام می‌شود.
بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک نیز در این جلسه گفت:هر مقوله‌ای که در کشور منجر به اختلال در سیستم اقتصاد و تولید می‌شود باید شناسایی شده و برای پیشگیری و مقابله با آن پیگیری ویژه داشت.
وی افزود: تاکنون ادارات قرچک برای مقابله با قاچاق کالا اقدامات خوبی داشته‌اند.
فرماندار شهرستان قرچک تصریح کرد: دولت در کنترل نرخ ارز عزم جدی بکار گرفت و  با اینکه امسال شرایط اقتصادی از سال‌های گذشته سخت‌تر است اما شاهدیم نرخ ارز نه تنها افزایش نیافته بلکه سیر نزولی دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20295