رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

نیروی انتظامی در برخورد با شبکه های قاچاق موفق بوده است

نیروی انتظامی در برخورد با شبکه های قاچاق موفق بوده است

اقتصاد پنهان- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مشهد از اقدامات موفقیت آمیز نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه های قاچاق و برقراری امنیت، تشکر کرد.

شنبه، ۲۲ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان از نمایشگاه توانمندی های پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه این بازدید با مثبت ارزیابی کردن اقدامات، عملکرد و دستاوردهای پلیس در حوزه های انتظامی و مرزبانی خراسان رضوی، گفت: این استان از مهم ترین استان های کشور بوده و امنیت‌ آن حائز اهمیت بسیار است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی عملکرد خوبی در بخش های مرزبانی و انتظامی در این استان داشته و توفیق های زیادی نیز به دست ‌آورده است ، تاکید کرد: در حوزه امنیت باید اقدامات رو به رشد و قابل ارتقاء داشته و امروز به پشتوانه حضور مقتدرانه پلیس و هماهنگی و همکاری دیگر نیروهای مسلح، امنیت قابل قبولی وجود دارد.
سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مسئله انسداد مرزها موضوع مورد توجه نظام است که با توجه به مقدورات و اعتبارات در نظرگرفته شده به خوبی پیش می رود و از آنجا که مرزهای کشور ما طولانی است انسداد مرزها زمانبر است.
وی اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه های قاچاق و برقراری امنیت موفق و حائز اهمیت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن کشورمان در همسایگی نخستین کشور تولید موادمخدر و شرارت های آمریکا، ماموریت های ما از اهمیت و حساسیت های بیشتری در دنیا برخوردار می شود.
در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
این در حالی است که سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در ادامه از طریق ویدئو کنفرانس در خصوص برنامه ها و اقدامات و طرح های پلیس در هفته بزرگداشت ناجا به ایراد سخن پرداخت.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20128