انتصاب رؤسای کمیته‌های کارگروه فرهنگی - اجتماعی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب رؤسای کمیته‌های کارگروه فرهنگی - اجتماعی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- سی و سومین جلسه کارگروه فرهنگی - اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد و رؤسای کمیته فرهنگی، کمیته رسانه‌ای و تبلیغاتی و کمیته مشارکت‌های مردمی منصوب شدند.

چهارشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سی و سومین جلسه  کارگروه فرهنگی-اجتماعی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست عبداله هندیانی، معاون پیشگیری ستاد و با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه در سالن جلسات ستاد برگزار شد.

در این جلسه ضمن تشکیل کمیته‌های تخصصی ذیل کارگروه به منظور استفاده از ظرفیت دستگاه‌های عضو وفق ماده 14 قانون مبارزه با کالا و ارز، نماینده وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی به عنوان رییس کمیته فرهنگی، نماینده سازمان صدا و سیما به عنوان رییس کمیته رسانه‌ای و تبلیغاتی و نماینده اتاق اصناف ایران به عنوان رییس کمیته مشارکت‌های مردمی منصوب شدند.

تهیه پیش نویس اولیه تفاهم‌نامه همکاری ستاد و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  بمنظور بهره‌گیری از تشکل‌های دانشجویی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این جلسه بود.

همچنین مقرر شد کلیه دستگاه‌های عضو در استفاده حداکثری از توان خود بصورت متمرکز در بکارگیری از بند چ ماده 37 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور برای تولید محتوای فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای مؤثر همسو با اهداف فرهنگی(پیشگیرانه و مقابله‌ای) ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهتمام ورزند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20051