دومین جلسه کمیسیون استان مرکزی برگزار شد؛

بررسی آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها در استان مرکزی

بررسی آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها در استان مرکزی

اقتصاد پنهان- دومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی در سال ۹۸ به بررسی وضعیت یکی از سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند استان اختصاص داشت.

شنبه، ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در این جلسه آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها در استان مورد بررسی قرار گرفت.

رصد هفتگی وضعیت این سامانه از سوی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و تفکیک همه انبارها با همکاری دستگاه‌های مرتبط ظرف مدت یک‌ماه از مهم‌ترین تصمیمات این جلسه بود.

بازدید ماهیانه کمیسیون با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از بنگاه‌های اقتصادی استان و بهره‌مندی از ظرفیت ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیسیون استان برای رونق تولید با احصای مشکلات این واحدها از دیگر تصمیمات این نشست بود.

دومین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزیدر سال 1398 به ریاست آقازاده، استاندار و با حضور اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رئیس کمیسیون، طاعتی، دبیر کمیسیون و سایر مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون استان در محل استانداری مرکزی برگزار شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19987