کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان

اقتصاد پنهان- نهمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان با حضور فرماندار و مسؤولان کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

يکشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان،  سیدمهدی محمدی،  دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در این جلسه اظهار داشت: مشارکت آگاهانه مردم در زمینه مبارزه با قاچاق کالا ضروری‌ترین اقدام برای جلوگیری از عرضه و مصرف کالای قاچاق است.

وی تأکید کرد: با اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی می‌توان  تقاضا برای مصرف کالاهای قاچاق  را کاهش داد و در این امر باید از تمام ظرفیت‌های کمیسیون شهرستان بهارستان در جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در خصوص تبعات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این پدیده شوم استفاده کرد.

همچنین بیژن سلیمان‌پور، فرماندار شهرستان بهارستان در این جلسه گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یکی از مهم‌ترین اصول راهبردی در جهت حمایت از تولید داخلی، ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد ملی یک وظیفه همگانی به عهده آحاد جامعه و به ویژه مسؤولین و مدیران نظام است.

در ادامه رؤسای دستگاه‌های عضو کمیسیون شهرستان گزارشی از عملکرد دستگاه متبوع خود در 8 ماهه سال 97 را ارائه کردند.

در پایان  رؤسای ادارات کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، انتظارات و سیاست‌های کلی اعلامی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در خصوص اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ایی تشریح و بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌ها در این مسیر تأکید کردند.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17550