شورای پایگاه بسیج ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

شورای پایگاه بسیج ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

اقتصاد پنهان- اولین جلسه شورای پایگاه بسیج ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مسؤولان ستاد و رییس بسیج نهاد ریاست جمهوری در محل ستاد برگزار شد.

چهارشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، اولین جلسه شورای پایگاه بسیج ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز که به معارفه اعضای و تدوین راهبردهای اولیه اختصاص داشت.

در ابتدا حمیدرضا دهقانی‌نیا، مسؤول پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد ضمن خیرمقدم به حضار به معارفه اعضای شورای پایگاه پرداخت. 

سپس حجةالاسلام و المسلمین حسینی خراسانی، معاون عقیدتی و نظارت بسیج ستاد با تمسک به کلام معصومین پیرامون اهمیت جهاد و نقش بسیج در عرصه جهاد و شهادت مطالبی ایراد کرد.

در ادامه منصفی، فرمانده بسیج نهاد ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه اولین وظیفه ما به عنوان یک بسیجی، وظایف اداری است از اعضای بسیج ستاد خواست تا به دور از گرایشات سیاسی و جناحی فعالیت در بسیج را مد نظر قرار دهند.

وی فعالیت پایگاه بسیج در ستاد را در دو بخش اصلی عنوان کرد و افزود: بخش اول فعالیت‌ها معطوف به سازماندهی، جذب، برنامه‌های فرهنگی و سایر برنامه‌های عمومی است و بخش دوم فعالیت‌ها مرتبط با مأموریت‌ها و وظایف تخصصی در حوزه مأموریتی ستاد است که از ظرفیت‌های بسیج در این راستا می‌توان بهره‌مند شد.

رییس بسیج نهاد ریاست جمهوری کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را جهاد بزرگ در راه اسلام و انقلاب برشمرد و خطاب به بسیجیان ستاد گفت: شما در رأس پیکان مبارزه با فساد اقتصادی هستید و در صورت دستیابی به اهداف ترسیم شده بزرگترین خدمت به مردم و کشور انجام شده است.

در این جلسه هندیانی، معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد نیز طی سخنانی ضمن تأکید بر ضرورت استمرار تفکر بسیجی در جامعه یادآور شد: امروز ایستادگی و مقاومت  ما در برابر تمام فشارها و مشکلات نشأت‌گرفته از همین تفکر بسیجی است.

مشاور عالی پایگاه بسیج ستاد با مقدس خواندن عنوان بسیجی بر پیدایش مسؤولیت برای صاحبان این عنوان تأکید کرد و گفت: باید رفتار یک بسیجی به گونه‌ای دارای جاذبه باشد که دیگران را برای پیوستن به سازمان بسیج علاقمند کند.

هندیانی ضمن ابلاغ آرزوی موفقیت ریاست ستاد برای مسؤول جدید پایگاه مقاومت بسیج غدیر خاطرنشان کرد: ریاست ستاد ابراز امیدواری کردند که بزودی همه کارکنان این ستاد به عنوان عضوی از بسیج در مسیر مأموریت خود فعالیت کنند.

در خاتمه احکام چند تن از پیشکسوتان بسیج ستاد توسط رییس بسیج نهاد ریاست جمهوری اعطا شد.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17543