حکم دبیر کمیسیون تهران

انتصاب دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران

انتصاب دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران

اقتصاد پنهان- با حکم استاندار تهران، «سید مهدی محمدی» به عنوان دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب شد.

يکشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، محمد حسین مقیمی استاندار و رییس کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران طی حکمی سید مهدی محمدی را به سمت دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، ‌هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب کرد.
در بخشی از حکم وی آمده است:
نظر به تجارب جناب‌عالی به موجب این ابلاغ به سمت دبیر کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز منصوب می شوید.
امید است با اتکال به حضرت حق و با بکارگیری همه توان و تجربه خویش و بهره‌گیری از ظرفیت های موجود و نصب العین قرار دادن منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
شایان ذکر است استان‌ تهران بر اساس شاخص‌هایی نظیر موقعیت جغرافیایی، جمعیت، تعداد شهرستان‌ها، میزان آلودگی به قاچاق، نوع کالاهای قاچاق، محل دپو یا توزیع یا مصرف و یا ترانزیت کالاهای قاچاق، تعداد ایست و بازرسی‌ها، پاسگاه‌ها و گلوگاه‌ها، محورهای مواصلاتی و ترانزیتی، ظرفیت‌های اقتصادی، میزان فعالیت‌های اقتصادی و وضعیت اشتغال در ردیف استان‌های سطح ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17525