انتصاب مدیرکل پشتیبانی و خدمات فنی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیرکل پشتیبانی و خدمات فنی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «حسن حاجیه نیاسری» به سمت مدیرکل پشتیبانی و خدمات فنی این ستاد منصوب شد.

يکشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حسن حاجیه نیاسری را به سمت مدیرکل پشتیبانی و خدمات فنی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل پشتیبانی و خدمات فنی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
برنامه‌ریزی در جهت رفع نیازمندی‌های خدماتی و پشتیبانی ستاد، حفظ پایداری و بروزرسانی و پشتیبانی از شبکه،سیستم‌های رایانه‌ای و اتوماسیون اداری ستاد، ارائه خدمات عدالت محور، توسعه خدمات به کارکنان با رعایت صرفه‌جویی بیت‌المال، مراقبت و جلوگیری از اسراف و تبذیر و رعایت مقررات و تشریفات قانونی، از اهم اولویت‌های مورد انتظار است.
توفیق جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های محوله با رعایت تقوی الهی، نصب العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از خداوند منان خواستارم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17478