دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان:

۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در رابر کشف شد

۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در رابر کشف شد

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان، از کشف بیش از ۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان رابر خبر داد.

شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، ابراهیم شهریاری اظهار داشت: پلیس در راستای انجام وظایف سازمانی و حمایت از اقتصاد داخلی با تمام توان با اجرای طرح‌هایی با قاچاق کالا مبارزه می‌کند.
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان افزود: در این رابطه طی اجرای طرحی ماموران این فرماندهی، حین کنترل خودروهای عبوری در محور بافت به رابر از 6 دستگاه خودرو در مجموع 8 هزار و 240 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.
وی تصریح کرد: یکی از راهبردی‌ترین اولویت‌ها در مسیر حمایت از کالای ایرانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است چرا که با نگرش به تاثیرات مخرب کالای قاچاق بر بازار به خوبی درمی‌یابیم اشاعه پدیده قاچاق مانعی مهم برای رسیدن به آرمان‌های تعریف شده در حمایت از کالای ایرانی است.
شهریاری خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق و ریشه‌کن کردن این پدیده شوم اقتصادی تنها با پیگیری انتظامی امکانپذیر نیست و در این حوزه باید فرهنگ‌سازی شود و همه دستگاه‌ها و آحاد جامعه پای کار بیایند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17435