با حضور رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت گرفت؛

تجلیل از خانواده شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان

تجلیل از خانواده شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان

اقتصاد پنهان- خانواده شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان با حضور مویدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تجلیل شدند.

سه شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز امروز (سه‌شنبه) در آیین تجلیل از پنج خانواده‌ شهید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در لرستان، که در محل استانداری استان برگزار شد، اظهارکرد: خانواده شهدا حق عظیمی به گردن انقلاب داشته و مسئولین و مردم خود را مدیون شهدا و بازماندگان شهدا می‌دانند.
وی با اشاره به این‌که مسئولان باید در صحنه و فضایی که قرار می‌گیرند شهدا را ناظر با اعمال ببینند، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا موجب افزایش روحیه معنوی است کمااینکه از معنویت حاکم از خانواده شهدا بهره‌مند شویم.
مویدی با ذکر این مطلب که خانواده شهدا نیازمند دیدار به ملاقات نیستند بلکه ما هستیم که نیازمند دیدار با آنان هستیم، افزود: جامعه فرهنگ معنوی قرآنی خانواده‌های شهداست.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: ریاست محترم جمهور بر مسئولان تکلیف کردند تا که در سفر به استان‌ها با خانواده شهدا دیدار کنند و نکات و پیشنهادات آنان مورد توجه قرار گیرد.
وی به وجود 350 شهید و جانباز مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور اشاره و افزود: دستگاه قضایی لرستان ازجمله دستگاهای قضایی برتر کشوری در برخورد با سوداگران قاچاق کالا و ارز است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17259