انتصاب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- در جلسه رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت نیروی بسیج در امر مبارزه با قاچاق، حمیدرضا دهقانی‌نیا به سمت سرپرست پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

شنبه، ۰۹ تير ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی در این جلسه ضمن تقدیر از اعلام آمادگی سازمان بسیج برای گسترش همکاری‌ها، انتصاب سردار سپهر به سمت جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور را تبریک گفت.

مؤیدی با بیان اینکه رویکرد بسیج اقدامات مردمی در حوزه فرهنگی و اجتماعی است، افزود: با استفاده از تمام ظرفیت موجود باید آسیب‌های پدیده قاچاق کاهش یابد.

در ادامه محمدحسین سپهر، جانشین فرمانده سازمان ضمن اعلام آمادگی در خصوص گسترش همکاری و افزایش تعامل با ستاد مبارزه با قاچاق، گفت: سازمان بسیج آمادگی دارد با بهرمندی از ظرفیت 22 سازمان و تمام وزارتخانه‌های دارای بسیج فعال، در راستای دستیابی به اهداف مبارزه با قاچاق گام بردارد.

وی با اشاره به ارتباط متقابل مبارزه با قاچاق و حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: در خصوص مقابله با قاچاق و واردات بی‌رویه، حمایت از تولیدکنندگان، توزیع صحیح در سطح عرضه و تنظیم بازار، طرح‌های اولیه آماده ارائه شده است.

در ادامه حمیدرضا دهقانی‌نیا به عنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج غدیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز معرفی شد و سردار سپهر حکم مسؤولیت وی را اهدا کرد.

در پایان مقرر شد تا با ایجاد دبیرخانه مشترک، نسبت به تدوین سیاستگذاری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص گسترش همکاری و بهره‌گیری از امکانات و منابع مادی و معنوی سازمان بسیج اقدام شود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/16992