افزایش ۳۲ درصدی کشفیات کالای قاچاق در کرمان

افزایش ۳۲ درصدی کشفیات کالای قاچاق در کرمان

اقتصاد پنهان- جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف ۵۷۱ میلیارد ریال کالای قاچاق طی سال جاری در استان کرمان گفت: این آمار نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳۲ درصد افزایش یافته است.

يکشنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۶0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، ناصر فرشید در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه طی 9 ماهه سال جاری در استان کرمان 571 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده است، گفت: میزان کشفیات استان نسبت به دوره مشابه سال قبل 32 درصد افزایش یافته است.
فرشید تصریح کرد: در تجهیزات دریافت از ماهواره چهار درصد، تجهیزات پزشکی 176 درصد، وسایل نقلیه 36 درصد، میراث فرهنگی و عتیقه 51 درصد، سیگار 12 درصد و سوخت قاچاق 37 درصد، دام قاچاق 169 درصد، دارو 134 درصد، خشکبار 546 درصد، لوازم صوتی و تصویری 56 درصد و مواد محترقه 579 درصد کشفیات افزایش یافته است.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: برای تحویل کالاهای قاچاق کشف شده در شهرستان‌های سیرجان و بم و منطقه جنوب استان کرمان باید انبارهایی در نظر گرفته شود تا اجناس قاچاقی که ضبط می شوند به این شهرستان‌ها تحویل دهیم و مسائل و مشکلات بعدی را نداشته باشیم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/15123