کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان شمالی

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان شمالی

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از کشف یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق و دستگیری ۳ متهم در این استان خبر داد.

يکشنبه، ۲۵ تير ۱۳۹۶0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق از خارج از کشور به این استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی محل دپوی کالای قاچاق در یک عملیات غافلگیرانه موفق به کشف یک میلیارد و 160میلیون ریال کالای قاچاق شدند.
سردار مظاهری با اشاره به اینکه کالاهای قاچاق مکشوفه شامل 3 هزار و 150 جفت کفش زنانه، 30 هزار متر پارچه، 10 هزار و 648 عدد لوازم برقی و 4 هزار و 45 قلم لوازم جانبی تلفن همراه بوده، افزود: در این عملیات 3 متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی تاکید کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با هرگونه واردات کالای بدون مجوز که ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد می آورد به شدت برخورد می کند و از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود هرگونه اطلاعات و اخبار در این زمینه را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/13882